ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2021

Οι μαθητές/τριες της Α΄ τάξης του σχολείου μας με την καθοδήγηση και υποστήριξη της δασκάλας τους κ. Χαζαρίδου Παρασκευής και της δασκάλας της Θεατρικής Αγωγής κ. Χαϊνά Δήμητρας παρουσίασαν την θεατρική παράσταση <<Τα ωραιότερα Χριστούγεννα του Αη - Βασίλη>>.

Λίγα λόγια για το έργο: Ένα παιδάκι ο Ιάσωνας, που ζει στη χώρα του Παντού και του Πουθενά, ζητάει ένα πολύ πρωτότυπο δώρο από τον Άγιο - Βασίλη,το οποίο όμως έχει μεγάλη αξία ........την Ειρήνη. Συγχαρητήρια στις εκπαιδευτικούς για την άριστη επιλογή του έργου και τους/τις μαθητές/τριές μας για την  άψογη εκτέλεση - παρουσίαση.

Καλά και Ευλογημένα Χριστούγεννα, Χρόνια Πολλά με υγεία και καλή και Ευτυχισμένη Χρονιά.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 23 επισκέπτες και κανένα μέλος